درباره شرکت مهندسی مهیاز

درباره شرکت مهندسی مهیاز باید گفت، مهیاز گروهی متخصص در ارائه خدمات، محصولات و راه حل های نوآورانه در صنعت دارو است. این گروه با استفاده از متخصصین با تجربه این صنعت و پشتیباتی همکاران و شرکای خود در این حوزه تلاش می کند خدمات جامعی را در این حوزه ارائه نماید. 

خدمات این مجموعه شامل طراحی و ساخت آبساز، سیستم های WFI، بخارتمیز PSG، بیوراکتورها و فرمانتورها، مبدل های حرارتی و کندانسور، مخازن پروسس، سیستم های فیلتراسیون، پایپینگ خطوط پروسس و یوتیلیتی و … می باشد. هدف ما فراهم نمودن خدمات و محصولات مطلوب، با کیفیت و همراه نوآوری برای فعالین این حوزه است.

شرکت فنی مهندسی مهیاز

ساخت آبساز

مشاوره، طراحی و ساخت انواع سیستم های آبساز دارویی و صنعتی و سیستم های آب تزریقی (WFI) و بخار تمیز (Pure Steam) همراه با ارائه مستندات مربوطه، مطابق با استاندارد GMP.

پایپینگ (لوله کشی)

مهیاز آماده انجام کلیه عملیات پایپینگ (لوله کشی) خطوط فرآیندی و سرویس های جانبی از جمله خطوط PW ،WFI، بخار تمیز و … و نیز اصلاح، بهبود و بازسازی خطوط قدیمی برای صنایع است.

ماشین آلات و تجهیزات

ساخت ماشین آلات و تجهیزات اتاق تمیز از جمله انواع مخازن، ستون های کروماتوگرافی، هولدرها، مطابق با درخواست مشتری انجام پذیرفته و قابل ارائه در بهترین زمان ممکن می باشد.

مشاوره,طراحی و آموزش

خرید، ساخت و طراحی بسیاری از تجهیزات و خطوط صنایع دارویی نیازمند تجربه و تخصص در این حوزه می باشد. مهیاز با هدف بهینه کردن هزینه های سرمایه گذاری و راه اندازی، اقدام به ارائه خدمات آموزش و مشاوره می نماید.