خدمات شرکت مهندسی مهیاز

خدمات شرکت مهندسی مهیاز شامل طراحی و ساخت آبساز، سیستم های WFI، بخارتمیز PSG، بیوراکتورها و فرمانتورها، مبدل های حرارتی و کندانسور، مخازن پروسس، سیستم های فیلتراسیون، پایپینگ خطوط پروسس و یوتیلیتی و … می باشد. هدف ما فراهم نمودن خدمات و محصولات مطلوب، با کیفیت و همراه نوآوری برای فعالین این حوزه است.

خدمات شرکت مهندسی مهیاز

صنعت داروسازی ایران با رشد چشم گیری هم اکنون هم تراز با شرکت های داروسازی جهان رو به پیشرفت است. این امر سبب شده تا در راستای دستگاه های نظارتی هم چون وزارت بهداشت و وزارت غذا و دارو توجه و حساسیت بیشتری نسبت به رعایت استاندارد ها و مسنتد سازی ها ی لازم برای دستگاه های خط تولید داشته باشند.
بدیهی است تمام دستگاه های خطوط تولید از جمله جامدات، مایعات، نیمه جامدات، استریل و….نیاز به این مدارک و مستندات داشته باشند. با توجه به اینکه در بسیاری از موارد دستگاه های موجود از سال ها قبل خریداری شده و در حال استفاده می باشند و همچنین بسیاری از سازنده ها مدارک و مستندات ملزم به استاندارد را ارایه نمی دهند. شرکت مهیاز بر آن شده است تا در راستای رفع این نیاز صنعت معظم داروسازی کلیه خدمات در راستای مستند سازی و معتبر سازی را به شرکت های دارویی ارایه دهد.
لازم به ذکر است سایر محصولات و خدمات شرکت مهندسی مهیاز از قبیل انجام پایپینگ و ساخت تجهیزات استیل و…. تماماً با مستندات لازم به شرکت های طرف قرارداد ارایه می گردد.

پایپینگ (لوله کشی)

مهیاز آماده انجام کلیه عملیات پایپینگ (لوله کشی) خطوط فرآیندی و سرویس های جانبی از جمله خطوط PW، WFI، بخار تمیز و … و نیز اصلاح، بهبود و بازسازی خطوط قدیمی برای صنایع است.

ساخت آبساز

مشاوره، طراحی و ساخت انواع سیستم های آبساز دارویی و صنعتی و سیستم های آب تزریقی (WFI) و بخار تمیز (Pure Steam) همراه با ارائه مستندات مربوطه، مطابق با استاندارد GMP

ماشین آلات و تجهیزات

ساخت ماشین آلات وتجهیزات اتاق تمیز از جمله انواع مخازن، ستون های کروماتوگرافی، هولدرها، مطابق با درخواست مشتری انجام پذیرفته و قابل ارائه در بهترین زمان ممکن می باشد.

مشاوره,طراحی و آموزش

خرید، ساخت و طراحی بسیاری از تجهیزات و خطوط صنایع دارویی نیازمند تجربه و تخصص در این حوزه می باشد. مهیاز با هدف بهینه کردن هزینه های سرمایه گذاری و راه اندازی، اقدام به ارائه خدمات آموزش و مشاوره می نماید.